Collection: Clearance Sale

Welcome to our clearance category! Here you will find perfectly fine products that are just imperfect. These products still work but may have cosmetic blemishes or defects that make them less than perfect. Our clearance products include soaps and lip balms that are still effective but may be slightly damaged or ugly. We believe in reducing waste and giving these products a second chance. Shop our clearance category and save money while helping the environment!
15 products
  • Pumpkin Spice Soap Bar
    Pumpkin Spice Soap Bar
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Season of the Witch Soap Bar
    Season of the Witch Soap Bar - Sunnybunnygardens2
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Autumn Spice Whipped Body Butter
    Autumn Spice Whipped Handmade Body Butter - Sunnybunnygardens2
    Regular price
    from $7.70
    Sale price
    from $7.70
    Regular price
    $11.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mistletoe Kisses Lip Balm
    Mistletoe Kisses Lip Balm
    Regular price
    $5.25
    Sale price
    $5.25
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppermint Bark Whipped Body Butter
    Peppermint Bark Whipped Body Butter
    Regular price
    from $7.70
    Sale price
    from $7.70
    Regular price
    $11.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hog the Nog Lip Balm - IMPERFECT!!
    Hog the Nog Lip Balm - IMPERFECT!! - Sunnybunnygardens2
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tangerine Spearmint Lip Balm
    Tangerine Spearmint Lip Balm - Sunnybunnygardens2
    Regular price
    $5.25
    Sale price
    $5.25
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gothic Noir Mini Soap Bar
    Gothic Noir Mini Soap Bar -  by Sunny Bunny Gardens
    Regular price
    $2.73
    Sale price
    $2.73
    Regular price
    $3.90
    Unit price
    per 
    Sold out